#Bouwsector

Debat Wet kwaliteitsborging verder in week 5

Het debat over de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen gaat verder in week 5. Datum en tijd zijn nader te bepalen, zo is te lezen op de website van de Tweede Kamer. Vorige week woensdag werd de tweede termijn op verzoek van Kamerlid De Vries (PvdA) uitgesteld.

Op de website van het Instituut voor Bouwkwaliteit staat een samenvatting van het eerste deel van het debat, met een korte weergave van de belangrijkste onderwerpen die tijdens het debat besproken zijn: de aansprakelijkheid van de aannemer, de rol van de gemeente, leges, monumenten, implementatie en de dossiervorming. Het volledige verslag is te vinden op de website van de Tweede Kamer.

Discussie zien we graag op Aannemervak, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Lees onze andere regels voor discussie hier. Met het plaatsen van een reactie verklaart u zich akkoord met deze regels.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de bouw.