Dakdoorvoeren weggewerkt in schoorsteen
Met de Kompakt Schoorsteen 2.0 voor hellende daken kunnen dakdoorvoeren netjes weggewerkt worden.
In de verzamelkap is plaats voor de rookgasafvoer en luchttoevoer voor gesloten gastoestellen, de geïsoleerde luchtafvoer voor mechanische ventilatiesystemen en de rioolontluchting.
De schoorsteen staat altijd haaks op het dakvlak, wat het boren makkelijker maakt, aldus leverancier Ubbink. De breedte van de kap past binnen de panbreedte van een sneldekpan en is inclusief indekdeel. De Kompakt Schoorsteen kan luchtdicht afgewerkt worden met een manchet. De kap is geschikt voor daken met een helling tussen de 15 en 55 graden.
Discussie zien we graag op Aannemervak, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Lees onze andere regels voor discussie hier. Met het plaatsen van een reactie verklaart u zich akkoord met deze regels.