In de Brabanthallen in Den Bosch worden van 13 tot en met 15 mei 2025 gelijktijdig drie vakbeurzen gehouden: Renovatie & Transformatie, HOUTBOUW en MONUMENT. Eisma Bouwmedia (uitgever van Aannemer) is er alle dagen bij en presenteert elke dag een videojournaal, waarin de hoogtepunten van de beurzen voorbijkomen.
Dag 3: donderdag 15 mei 2025
Op de laatste dag van de drie vakbeurzen nemen presentator Mai Hiddink en René Vorderman, hoofdredacteur SchildersVakkrant, een kijkje op de vakbeurs MONUMENT. ‘Monumentengekkie’ Gijs Schuurhuis, managing partner COUP, vertelt over het Fonds Toekomst Kerkgebouwen.
Dag 2: woensdag 14 mei 2025
Samen met Wouter de Vries, hoofdredacteur Aannemer en Bouwwereld, onderzoekt presentator Mai Hiddink de trends op het gebied van renovatie en transformatie. Beursmanager Marjolein Steinhage legt uit hoe de vakbeurs de zakelijke markt met elkaar verbindt.
Dag 1: dinsdag 13 mei 2025
Presentator Mai Hiddink focust zich deze eerste dag in het videojournaal op houtbouw. Zij spreekt met Jan Maurits Schouten, hoofdredacteur van Houtwereld en Het Houtblad, over zaken die hem op de beursvloer zijn opgevallen. Beursmanagers Sander Braam vertelt over de samenstelling van de beurs.

